Gdzie spędzić wieczór panieński?

| Blog | 10 marca 2015

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią czas planowania ślubów i różnego rodzaju imprez, w tym także wieczorów panieńskich. Niestety, gdy przychodzi do realizacji planów, nie zawsze wiemy, co począć, jak zorganizować taki wieczór i przede wszystkim gdzie. Jak spędzić wieczór panieński? Oto mała podpowiedź.

Weekend panieński

142563759423708000Dzisiaj coraz więcej panien decyduje się spędzić tę noc daleko od domu. Najczęściej wieczór przeradza się w kilkudniowy wyjazd wraz z najbliższymi przyjaciółkami. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się weekendy w SPA. Czy może być coś bardziej kobiecego, aniżeli cały dzień spędzony na zabiegach kosmetycznych, masażach i innych relaksacyjnych zajęciach? Dodajmy do tego lampkę szampana i towarzystwo najlepszych przyjaciółek.  Nie mniej popularne są rejsy wycieczkowe.  W cenie takiej wycieczki są noclegi, posiłki w restauracjach oraz liczne atrakcje na pokładzie statku – baseny, kina, kasyna, centra SPA, studia fitness, dyskoteki. W dobie tanich biletów lotniczych wiele pań decyduje się na kilkudniowy wyjazd do najpiękniejszych miast europejskich. Wśród nich prym wiodą Rzym, Barcelona, Paryż, Madryt, Wenecja czy Ateny. Jeśli taka wycieczka nie wchodzi w grę, bardzo dobrym pomysłem jest wynajęcie domku gdzieś nad morzem, jeziorem lub w górach. Takie wyjazdy naprawdę pozostają w pamięci i przede wszystkim bardzo zbliżają.

Wieczór panieński

Panie, które wolą zostać na miejscu, również mają duży wybór, jeśli chodzi o zabawę. Szalona impreza do białego rana to podstawa.  Najczęściej panie decydują się na wynajęcie loży w znanym klubie.  Jeśli tego typu zabawa nie do końca nam odpowiada, alternatywą  może być zorganizowanie własnej imprezy. Bardzo dobrym pomysłem jest wynajęcie luksusowego apartamentu. Koszty wcale nie są takie duże, jakby się mogło wydawać.  Wśród atrakcji króluje wynajęcie limuzyny, choć w większych miastach można również wynająć tramwaj. Dawniej wieczór panieński kojarzył się jedynie ze striptizerem. Dzisiaj, jak się okazuje, nie jest  on aż tak rozchwytywany. Coraz więcej panien woli inne atrakcje, takie jak nauka tańca, lekcja fitness, seans filmowy, wspólne zakupy czy profesjonalna sesja zdjęciową.

Jak widać, sposobów na spędzenie wieczoru panieńskiego jest naprawdę dużo. Zanim jednak weźmiemy się za organizację, pamiętajmy o tym, że absolutną podstawą jest wybór odpowiedniego terminu. Zajrzyj do nas – pomożemy zorganizować każdą podróż: http://www.bislcc.pl/ 

Zostaw odpowiedź

Reklama