potrawy weselne

Potrawy weselne co powinno się pojawić?

| Blog | 7 kwietnia 2018

Chociaż oczywiście nie ma  na to jednego dobrego rozwiązania, które sprawdzało by się w każdym przypadku (bo tez każde wesele jest inne, pojawiają się na nim osoby  z różnymi kulinarnymi gustami), należy pamiętać o kilku niezwykle istotnych zasadach. Warto bowiem dość starannie przemyśleć potrawy weselne?

Potrawy weselne tradycja czy nowoczesność?

To już zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji przyszłej Pary Młodej. Musi ona jednak kierować się też tym, cna co mogą mieć ochotę zaproszeni goście weselni. W przypadku zdecydowania się na standardowa rodzimą kuchnię na pewno na weselnym przyjęciu pojawią się dania typu rosół, kotlet schabowy, ziemniaki, surówki, szaszłyki, barszcz biały albo czerwony. To standardowe potrawy, które są według bardzo szerokiego grona Polaków idealnym pomysłem na weselne stoły. Pamiętajcie jednak o tym, ze na przykład nie ma sensu podawać gorącego rosołu w upalny letni dzień, bo wszystkim będzie jeszcze cieplej. Wtedy letnia zupa krem albo wręcz chłodnik okażą się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Coraz częściej jednak narzeczeni decydują się na to, by na ich przyjęciu pojawiły się nieco inne propozycje. Pragną oni , aby goście mieli zaserwowane potrawy z całego świata, z najrozmaitszych kuchni. Pojawiają się zatem dania kuchni chińskiej, japońskiej i indyjskiej, typowo greckiej albo też włoskie – i jest pysznie!

Nie wiesz co zrobi z suknią ślubną? Zalega Ci w szafie? Wystaw darmową ofertę na komis sukien ślubnych – najlepszy komis ślubny online!

Okazuje się, że  bardzo dobrym rozwiązaniem jest oczywiście połączenie tych dwóch rozwiązań, dzięki temu bowiem coś pysznego dla siebie znajdą zarówno wielbiciele tradycyjnej kuchni, jak i tej nowoczesnej. Nie zapominajcie także o tym, żeby Wasze menu weselne było dostosowane w stu procentach do pory roku, w której Wasz ślub się odbędzie. Będzie pysznie!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 368, dzisiaj: 2

  

Zostaw odpowiedź

Reklama