przedślubny stres

Przedślubny stres – jak się nie dać?

| Blog | 15 lutego 2017

Przedślubny stres  – nie da się ukryć, że czas przygotowań do ślubu i wesela jest niezwykle radosny, ale i stresujący. Wszak mnóstwo jest rzeczy do załatwienia, parę narzeczonych czekają dziesiątki spotkań, mnóstwo decyzji do podjęcia, wyjazdów…Można naprawdę się tym zmęczyć! Jednak istnieją sposoby na to, by nie dać się stresowi i sprawić, że wszystko będzie łatwiejsze!

Przede wszystkim pamiętajcie o tym, by część prac przekazać rodzinie czy przyjaciołom. Wszak brak przyszłej Panny Młodej może pojechać do hurtowni po napoje, a przyjaciel Pana Młodego na pewno z chęcią przewiezie dwóch gości nieposiadających samochodu na salę weselną. Naprawdę nie musicie wszystkiego załatwiać sami, a inni z pewnością się nie obrażą, gdy poprosicie ich o niewielką przysługę.

Załóżcie także specjalny zeszyt, w którym będziecie zapisywać wszystkie istotne kwestie. W ten sposób bowiem zyskacie pewność, że nic nie umknie Waszej uwadze, o niczym nie zapomnicie, wszystko będzie odpowiednio dopilnowane.

Znakomitym pomysłem jest również zatrudnienie profesjonalnego ślubnego konsultanta, który weźmie na siebie część Waszych ślubno – weselnych obowiązków. Niejedno przyjęcie już organizował, więc będziecie mogli garściami czerpać z jego wiedzy oraz doświadczenia.

Inne sposoby na przedślubny stres zaoszczędzenie sobie niepotrzebnych nerwów znajdziecie w pewnym niezwykle popularnym w sieci miejscu. To blog ślubny, z całym mnóstwem informacji, inspiracji, porad, ciekawostek i artykułów. Wszystkie opatrzone są przepięknymi zdjęciami. Z nami Wasz ślub i wesele będą w stu procentach idealne!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 768, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź

Reklama