Spa – Jakie ozdoby sprawdzą się najbardziej

Dodaj ogłoszenie
spa

Spa – Jakie ozdoby sprawdzą się najbardziej

| Blog | 26 stycznia 2018

W ostatnich latach gabinety SPA oraz odnowy biologicznej wyrastają w naszym kraju niczym grzyby po deszczu. Dzięki tak dużej konkurencji poziom usług rośnie, ceny zaś muszą pozostać na mniej – więcej stałym poziomie. W tego typu miejscach pojawiają się głównie kobiety, niektórzy panowie jednak także postanawiają w ten właśnie sposób zadbać nie tylko o swój wygląd, lecz także o znakomite samopoczucie.

Co w gabinetach SPA jest ważne? Oczywiście wykwalifikowany personel, prawidłowe wykonywanie zabiegów, najlepszej jakości kosmetyki…Nie możemy jednak zapominać także o odpowiednim ozdobieniu owych wnętrz. Sprawdźmy zatem, co się w nich sprawdzi, co zaś niekoniecznie.

Jakie ozdoby zastosować w gabinecie SPA?

Właściciele tego typu miejsc nierzadko bardzo długo zastanawiają się nad tym, jak je stylowo ozdobić, by prezentowały one naprawę wyjątkowo. Wszak każda z klientem pragnie tu odpocząć i zrelaksować się. Bardzo dobrym rozwiązaniem okazują się być zatem motywy kwiatowe, jednak nie mamy na myśli wyłącznie standardowych łączek czy też wazonów z kwiatami, one wydają się być zbyt sztampowe. Zdecydowanie lepiej zdecydować się na przykład na przepiękne, nowoczesne i niezwykle modne orchidee, które świetnie podkreślą panujący w pomieszczeniu klimat glamour. Więcej na ich temat przeczytać można na www.fototap.pl, zapraszamy do lektury!

Świetnie sprawdzają się również obrazy i fototapety przedstawiające wspaniałe pejzaże. Wszak kiedy patrzymy na zielony amazoński las, ośnieżone górskie szczyty czy przepiękne potoki, cudowne wodospady albo wiejskie łąki, czujemy się wspaniale, myślimy o nadchodzących wakacjach bądź też wspominamy poprzednie.

Co z kolorystyką?

Okazuje się, że kwestia kolorystyki jest tu niezmiennie istotna, wszak gdy dobierzemy do siebie niepasujące barwy, na przysłowiowy efekt „wow” z całą pewnością nie mamy co liczyć. Pamiętajmy zatem o najmodniejszych trendach w aktualnej kolorystyce wnętrz. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest na przykład połączenie pudrowego różu z jasną szarością, świetnie wygląda także trio szarości, bieli i fuksji. W gabinetach SPA nierzadko biel gra pierwsze skrzypce, jednak by nie było nudno, stosuje się niewielką dawkę złota.

Pamiętajmy, że odpowiednio umeblowany i ozdobiony gabinet SPA z wykwalifikowanym personelem to sposób na sukces!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 406, dzisiaj: 2

  

Zostaw odpowiedź

Reklama